Skip to content
Home » Ar sudėtinga pačiam montuoti WPC terasines lentas?

Ar sudėtinga pačiam montuoti WPC terasines lentas?

Jeigu norisi tokios terasos, kuri ne tik atrodytų gražiai, tačiau taip pat ir metų eigoje džiugintų ilgaamžiškumu bei kokybe – tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra WPC terasinės lentos. Jos tarnauja daug metų ir atrodo puikiai. Nors kainuoja vis brangiau nei įprastos medinės, tačiau funkcionalumu lenkia jas net kelis kartus.

Ne ką mažiau svarbus privalumas yra tai, kas WPC lentos labai paprastai ir greitai montuojamos, tad nereikia samdyti specialistų. Svarbiausia terasines lentas įsigykite iš patikimų prekybos vietų. Tuomet ir montavimo darbai bus tikslūs bei našūs.

Nereikia daug įrankių

Daugelis žmonių baiminasi, kad savarankiškas terasinių lentų montavimas reikalauja ne tik daug žinių, tačiau taip pat ir specialių įrankių, kurie gali padėti atlikti darbus tinkamai. Pirmiausia siūlome atsakingai ieškoti prekybos vietos, kur galima įsigyti lentas. Dažniausiai kartu su jomis nemokamai arba už simbolinį mokestį galima įsigyti tam tikrus įrankius, kurie yra skirti jų montavimui. Taip pat galite tartis su specialistais, kurie nurodo – kokie įrankiai reikalingi. Jų nėra daug, tačiau bent jau būsite ramus, kad tikrai įsigijote tai, ko reikia sėkmingam darbų atlikimui.

Smulkmenos, kurios kuria vientisumą

Žinoma, montuojant lentas reikia, kad ne tik jos būtų dedamos tolygiai, tačiau taip pat ir kiti priedai, akcentai būtų dengiami greta. Svarbu, kad spalvine ir stilistine prasme būtų išlaikoma harmonija, kuri leidžia džiaugtis nuostabiai atrodančia terasa.

Dėl kompozicinių elementų geriausia yra tartis su specialistais. Žemiau nurodysime svarbiausius komponentus.

  • Lentų aklė. Pritvirtinama prie lentos specialiu metaliniu spaustuku. Jis dažniausiai parduodamas kartu su lentomis. Įsigykite patikimose prekybos vietose, kur duodamas pilnas montavimo komplektas.
  • Apdailos juosta. Ji yra iš abiejų pusių nušlifuota šepečiu ir apdorota smėliavimo būdu. Dėl to išlaikomas atsparumas aplinkos poveikiui.
  • Sijos terasos karkasui.
  • Tvirtinimo elementai.

Dėl visų jų visada geriausia yra tartis su specialistais. Juk reikia, kad viskas tarpusavyje derėtų. Ne tik spalvomis, tačiau ir kitomis smulkmenomis, charakteristikomis.

Montavimo darbai

Kai visi reikalingi įrankiai ir detalės yra po ranka – galiausiai galima atlikti montavimo darbus. Apie juos geriausia kalbėti su specialistais, kurie ir parduoda lentas. Jie dažniausiai paaiškina bazinius etapus ir nurodo svarbiausius aspektus, kuriuos reikia tinkamai atlikti siekiant kokybės.

  • Pagrindo paruošimas. Viskas prasideda nuo gero pamato, gero pagrindo. Jeigu čia bus palikta klaidų – ateityje terasos lygumas gali netenkinti Jūsų poreikių.
  • Karkaso įrengimas. Rinkitės tokio dydžio – koks Jums labiausiai tinka. Įvertinkite racionalias galimybes ir nepamirškite, kad erdvi terasa yra visada geras pasirinkimas.
  • Terasinių lentų montavimas. Tai yra greitas darbas, kuris nereikalauja jokių specifinių žinių.
  • Terasos šonų užbaigimas. Kaip jau minėjome, tam reikia specialių smulkmenų, kurias aptarėme aukščiau. Tik tokiu atveju terasa atrodys harmoningai.

Terasinių lentų montavimas tikrai nėra nei labai sunkus, nei daug laiko reikalaujantis darbas. Svarbiausia yra įsigyti geros kokybės lentas. Tuomet ir rezultatas, esame tikri, tenkina Jūsų poreikius. O kai terasos pagrindas dėtas pačių – dar maloniau joje būti.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt