Skip to content
Home » Artėja žiema: kaip užtikrinti tinkamą odos drėkinimą?

Artėja žiema: kaip užtikrinti tinkamą odos drėkinimą?

Norime to ar ne, bet žiema jau artėja, ir tai reiškia, kad odos priežiūrai turėsime skirti kur kas daugiau laiko nei bet kuriuo kitų metų laiku. Vienas svarbiausių dalykų, kurį turime ypač kruopščiai užtikrinti žiemos metu, yra odos drėkinimas. Oro temperatūra, krintanti žemiau nulio, dideli temperatūrų svyravimai, su kuriais susiduriame, kai iš šiltų namų išeiname į lauką ar atvirkščiai, o taip pat – prasidėjęs šildymo sezonas, yra tos priežastys, kurios gali sukelti odos išsausėjimą. Tad, kaip užtikrinti tinkamą odos drėkinimą šaltojo sezono metu? Štai, vertingi patarimai, kaip tai padaryti. 

Vienas patarimų, kurio reikėtų paisyti, norint užtikrinti tinkamą drėkinimą šaltuoju metu laiku, yra aliejų naudojimas. Juos, dėl tam tikrų priežasčių, yra naudinga naudoti ir kitais metų laikais, tačiau žiemą, jie neabejotinai turėtų tapti kasdiene jūsų odos priežiūros dalimi. Tokie aliejai, kaip avokadų, vynuogių kauliukų, makadamijų, migdolų, ne tik intensyviai drėkins jūsų odą, bet ir aprūpins ją įvairiais vitaminais. 

Žinoma, labai svarbu odą drėkinti ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Vienas paprasčiausių būdų, kaip tai padaryti, yra reikiamas vandens kiekis. Tad pats metas apsiskaičiuoti, kiek vandens per dieną turi gauti jūsų kūnas ir būtinai išgerti šį kiekį.

Dar viena puiki priemonė, norint užtikrinti tinkamą odos drėkinimą iš vidaus, yra kanapių aliejus. Belieka tik pridurti, kad būtent šis gaminys pasižymi odą drėkinančiomis savybėmis. Tačiau ir tai – ne viskas: jis taip pat padės išlaikyti drėgmę. Taigi, vartokite kanapių aliejų, kad visos žiemos metu užtikrintumėte tinkamą odos drėkinimą. Na, ir taip pat svarbu akcentuoti, kad šis gaminys padės sustiprinti imunitetą, o tai žiemos metu irgi yra labai aktualu. Tad, kanapių aliejus arba tiesiog cbd oil yra vienas svarbiausių jūsų pirkinių, artėjant žiemai.

Prasidėjęs šildymo sezonas neretai tampa priežastimi, kodėl drėgmės lygis patalpose neretai būna žemesnis, nei turėtų būti. Taigi, labai svarbu užtikrinti reikiamą drėgmės lygį patalpose, nes tai apsaugos jūsų odą nuo išsausėjimo. Vienas iš būdų tai padaryti – reguliarus vėdinimas. Tačiau geriausių rezultatų pasieksite tuo atveju, jei įsigysite oro drėkintuvą. Beje, svarbu akcentuoti ir tai, kad oro drėkintuvai gali ne tik drėkinti jūsų namų ar biuro orą, bet ir jį valyti ar kvėpinti, tereikia pasitelkti eterinius aliejus. 

Taigi, artėjanti žiema tikrai neturėtų jūsų gąsdinti ir neigiamai paveikti odą – jos drėkinimu pasirūpinti yra labai paprasta. Tereikia į odos priežiūros rutiną įtraukti drėkinančius bei maitinančius aliejus, o taip pat – gerti pakankamai vandens bei vartoti kanapių aliejų. Na, ir, žinoma, nepamirškite papildomų sprendimų, kurie jums leis užtikrinti reikiamą drėgmės lygį patalpose. Tai – reguliarus patalpų vėdinimas bei oro drėkintuvų naudojimas. 

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt