Skip to content
Home » Galimi krovinių pervežimo būdai vietiniams ir tarptautiniams verslams

Galimi krovinių pervežimo būdai vietiniams ir tarptautiniams verslams

Turite verslą ir ieškote kas kokybiškai atliktų savo darbą ir patikimai transportuotų jūsų krovinius įvairiais gabenimo būdais visame pasaulyje? Lietuvoje verta pasirinkti ilgametę darbų patirtį sukaupusią Ad Rem Transport įmonę, kuri teikia ne tik vietinio perkraustymo paslaugas, bet užsiima ir įvairių krovinių transportavimu visame pasaulyje. Apie tai daugiau galite sužinoti čia: https://www.adrem.lt/lt/paslaugos/transportavimas-transporto-paslaugos/kroviniu-gabenimas-autotransportu-tarptautinis-kroviniu-gabenimas.

Yra keletas galimų krovininių pervežimo būdų vietiniams ir tarptautiniams verslams. Štai galimi pervežimo būdai: 

  • Pervežimas kelių transportu;
  • Krovinių gabenimas jūrų keliais;
  • Gabenimas oro transportu;
  • Krovinių gabenimas geležinkeliais;
  • Krovinių pervežimas multimodaliniu principu.

Kiekvienas krovinio pervežimo/gabenimo būdas skiriasi krovinio transportavimo trukme ir kaina. 

Kalbant apie pastaruosius veiksnius, pvz., jūrų keliais gabenami kroviniai atsieina kur kas pigiau nei oru keliaujantys, tačiau jų trukmės neįmanoma palyginti – oru keliaujantys kroviniai tikslą pasiekia kur kas greičiau, tačiau ir kainuoja žymiai brangiau. 

Planuojant perkraustymo procesą, svarbu atsižvelgti į transportavimo būdą. Be išlaidų, nustatant transportavimo formą, reikia įvertinti siuntos skubumą, siunčiamų prekių vertę, taip pat prekių dydį ir svorį. Būtent nuo šių dalykų priklausys, kokiu krovinių transportavimo būdu bus gabenamos jūsų verslo prekės. Ir tai galioja tiek vietiniu lygmeniu, tiek tarptautiniu.

Jei jus domina konkrečiai Ad Rem įmonės krovinių gabenimo niuansai, turite turėti omenyje, jog ši kompanija sausumos keliais gabena krovinius, kurių bendras svoris neviršija 24 tonų, jūrų keliais gabena krovinius ne sunkesnius nei 30 tonų, o oro kelių būdu – priklauso nuo krovinį gabenančio lėktuvo techninių galimybių. Ši kompanija teikia net šaldytos produkcijos gabenimo paslaugas specialiais šaldytuvais, be to, gali pasiūlyti hidraulinio keltuvo ar manipuliatoriaus paslaugas.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt