Skip to content
Home » Į ką atsižvelgti renkantis drabužių kabyklą?

Į ką atsižvelgti renkantis drabužių kabyklą?

Pavargote nuo netvarkingo prieškambario ar neturite vietos paltų, striukių kabinimui, kai namus aplanko svečiai? Tuomet, drabužių kabykla gali būti būtent tai, ko jums reikia. Drabužių kabyklos, stovai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško funkcionalaus, bet stilingo namų aksesuaro-baldo. Jie puikiai tinka lauko drabužių kabinimui ir gali būti naudojami vietoj prieškambario spintos, jei tokiai vietos neturite. Skirtingi tipai, modeliai, dizainai lemia, kad kiekvienas gali rasti sau ir savo prieškambariui labiausiai tinkančią drabužių kabyklą. Na, siekiant pasirinkti tinkamai, prieš įsigyjant naudinga atsižvelgti į kelis, labai svarbius dalykus. Būtent juos ir aptarsime šiame straipsnyje. 

Skirtingi drabužių kabyklų tipai 

Jei prieškambaryje neturite vietos spintai, drabužių kabykla gali tapti puikiu pasirinkimu. Tiesa, naudinga žinoti, kad drabužių kabyklos gali būti labai skirtingos. Vienos gali būti sieninės, kitos – pastatomos. Sieninės drabužių kabyklos yra pakabinamos, montuojamos ant sienos. Dažniausiai, jos turi ne tik kabliukus drabužių, paltų kabinimui, bet ir papildomą lentynėlę kepurėms, pirštinėms ir kitiems aksesuarams pasidėti. Tokia kabyklą naudinga rinktis tiems, kurie prieškambaryje neturi daug vietos, kadangi, pakabinama drabužių kabykla efektyviai išnaudoja vertikalią sienos erdvę, neužima daug vietos ant grindų. Taip pat, ji stilingai, neužimdama daug vietos papildo namų interjerą. Kitas pasirinkimas – pastatomos drabužių kabyklos. Tai ant grindų dedamos ir paltams bei striukėms kabinti skirtos kabyklos, kurios pasižymi elegantiškais, tradiciniais dizainais, gali būti įvairių dydžių ir aukščių. Tiesa, tokios drabužių kabyklos užima kur kas daugiau vietos ant grindų, todėl, reikalauja daugiau laisvos erdvės. Kita vertus, tokia drabužių kabykla gali tapti išskirtiniu prieškambario interjero akcentu. 

Dydis 

Rinkdamiesi drabužių kabyklą turėtumėte atsakingai apgalvoti, kokio dydžio modelis jums yra reikalingas. Drabužių kabyklos dydis, iš esmės, priklausys nuo to, kiek namuose žmonių gyvena bei nuo to, kaip dažnai sulaukiate svečių. Jei šeima didelė, o svečiai dažnai aplanko netikėtai, naudinga rinktis didesnio dydžio, daugiau kabliukų turinčią kabyklą. Atminkite, kad kuo didesnė bus drabužių kabykla, tuo daugiau vietos ji užims. Taip pat, jei planuojate pirkti pastatomą drabužių kabyklą, turėtumėte atminti, kad ji privalo būti aprūpinta tvirtu ir stabiliu pagrindu. Dažnai, nuo didelio kiekio paltų, striukių ir kitų sunkių lauko drabužių, tokios kabyklos ima virsti į šoną. Tad, siekiant to išvengti būtina įsitikinti pagrindo tvirtumu. 

Drabužių kabyklų medžiaga ir dizainas

Renkantis drabužių kabyklas prieškambariui itin svarbu dėmesį atkreipti į tai, iš kokios medžiagos kabykla yra pagaminta. Nuo jos priklauso ne tik kabyklos išvaizda, bet ir patvarumas, ilgaamžiškumas bei, žinoma, kaina. Standartu laikomos yra medinės drabužių kabyklos. Tai iš medžio masyvo pagamintos kabyklos, kurios pasižymi patvarumu, tvirtumu, yra labai ilgaamžės. Taip pat, jos, dažniausiai, pasižymi gražiais, klasikiniais dizainais. Kita vertus, tokios kabyklos gali pasižymi ir gana aukšta kaina. Kitas pasirinkimas – metalinės drabužių kabyklos. Jos gali būti gaminamos iš nerūdijančio plieno ar net žalvario. Tai išskirtinio tvirtumo, patvarumu ir stabilumo kabyklos, kurios tarnaus daugybę metų. Tiesa, pastatomo tipo metalinės drabužių kabyklos gali būti tikrai sunkios. Kita vertus, tai reiškia, kad jos taip lengvai nenuvirs, jei ant jų pakabinsite daugiau drabužių. Metalinės drabužių kabyklos aplinkai suteikia modernesnį įvaizdį. Jos puikiai derės prie minimalistinio, industrinio interjero. Galiausiai, galima rasti ir iš plastiko gaminamų drabužių kabyklų. Nors jos yra pigiausios, patvarumu ir ilgaamžiškumu tikrai nepasižymi. Nuo sunkių drabužių jos, paprasčiausiai, gali sulūžti. 

Be abejo, nereikėtų pamiršti atsižvelgti ir į drabužių kabyklos dizainą. Drabužių kabyklos gali būti labai įvairios. Vienos savo dizainu labiau tinka tradicinio stiliaus namams, kitos – moderniems, minimalistiniams. Tinkamo dizaino pasirinkimas visiškai priklauso nuo namuose vyraujančio stiliaus, prieškambario interjero, jūsų norų. Naudinga drabužių kabyklas derinti prie kitų prieškambaryje esančių baldų, jei norite išlaikyti stiliaus vientisumą. Tuo tarpu, tie, kurie nori kabyklos kaip akcentinio baldo, turėtų rinktis ryškius ir įmantrius modelius.

Jei ieškote stilingos drabužių kabyklos, tikime, kad sau tinkamiausią tikrai rasite Varlėje. Šioje internetinėje parduotuvėje rasite ne tik platų drabužių kabyklų asortimentą, bet ir draugiškas kainas!