Skip to content
Home » Kaip galima naudoti storą pledą?

Kaip galima naudoti storą pledą?

Dažnai vėlų vakarą namuose mes pasigendame to vienintelio daikto, suteikiančio jaukumą – pledo. Šilti, dažnai vilnoniai, pledai yra ta universali ir graži detalė Jūsų miegamajame arba svetainėje ant sofos. Tai vienas iš komforto simbolių tiek Jums, tiek Jūsų mažiesiems. Pledai kūdikiams ir naujagimiams padeda sušilti. Jei tokio dar neturite – vertėtų pagalvoti apie įsigijimą. O jei artimasis ar draugas dar neturi storo pledo – pats metas jam tokį padovanoti. Tai puiki dovanos idėja ne tik gimtadienio proga, bet ir šv. Kalėdų rytą.

Storų pledų panaudojimo būdai

Pledai paprastai būna standartinio 200 x 220 cm dydžio ir yra universalus bei labai praktiškas namų daiktas. Pledai gali būti naudojami lovoms kaip lovatiesės, kaip iškylų gamtoje atributas ir, be abejonės, Jums ir Jūsų vaikams susišildyti jaukiai jame susisupus.. Tokie pledai netgi tinka naujagimiui suvystyti.

Storas natūralus pledas, pagamintas iš vilnos, bus šiltas, tad puikiai tiks žvarbiais žiemos vakarais jaukiai susisupti ant lovos ar sofos. Norime pabrėžti, kad vilna turi unikalią savybę žiemą šildyti, o vasarą vėsinti, todėl toks pledas bus tikrai praktiškas ir ilgaamžis sprendimas Jūsų namams. Be to, vilna yra natūralus pluoštas, o specialiai apdirbta ji nedirgins, nekutens ar kitaip nekels nepatogumų Jūsų odai.

Esama ir kitokių tipų pledų: jie gali būti kiek plonesni, kuriais bus lengva suvystyti kūdikį arba patogu pasitiesti ant pievutės gamtoje iškylų metu. Nerti pledai gali būti kaip interjero detalė, kuri puoš Jūsų namų erdvę.

Be vilnonių pledų galite įsigyti ir minkštus bei purius pliušo pledus, kuriuos bus galima naudoti ne tik kaip pledus, bet ir, pavyzdžiui, kaip lovos užtiesalus.

Dažniausiai pledai būna vienspalviai ir neįmantraus dizaino. Bet šiandien pledų pasirinkimas iš tiesų stulbina, nes dabar galima įsigyti ir vilnonių šiltų pledų su įvairiais piešiniais. Be to, dažnoje parduotuvėje galima pasirinkti ne tik standartinį 200 x 220 cm dydį, bet ir kitokius, kiek mažesnius pledus, puikiai tiksiančius savo dydžiu ir vaikams.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt