Skip to content
Home » Kaip išsirinkti kokį televizorių pirkti?

Kaip išsirinkti kokį televizorių pirkti?

Jei ieškote naujo televizoriaus ir jaučiatės šiek tiek priblokšti plačios rinkos pasirinkimo galimybių, parengėme šį televizoriaus pirkimo vadovą, kuris padės jums padaryti teisingą pasirinkimą.

Įsigydami televizorių 2022 m., turite į daug ką atsižvelgti. Yra didžiulis įvairių technologijų, funkcijų ir funkcionalumo pasirinkimas, todėl televizoriaus pirkimui reikia šiek tiek pasiruošti iš anksto.

Televizoriaus pirkimas dažnai yra nemenkas pirkinys, todėl norite būti tikri, kad sunkiai uždirbtus pinigus skirsite tam, kas bus to vertas.

Nesvarbu, ar ieškote paprastų patarimų apsipirkti, ar norite žinoti, kurios funkcijos yra svarbiausios, mes surinkome visus patarimus į vieną vietą, kad atsakytume į dažniausiai užduodamus klausimus apie išmaniojo televizoriaus pirkimą.

Žemiau pateikiami svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš perkant televizorių. 

  • Nepirkite televizoriaus, kurio raiška mažesnė nei 4K. Venkite Full HD arba 1080p rinkinių, nebent ieškote antro (arba trečio) televizoriaus. Galite praleisti 8K televizorius (kol kas). 8K televizoriai yra itin brangūs, o 8K filmai ir laidos dar nepasiekiami.
  • Ieškokite 60 Hz arba 120 Hz atnaujinimo dažnio: kalbant apie atnaujinimo dažnį, 60 Hz yra geras, bet 120 Hz yra geresnis. Didesnis atnaujinimo dažnis užtikrina sklandesnį judesį, pradedant filmais ir laidomis, baigiant tiesioginiu sportu ir žaidimais.
  • Ieškokite su HDR suderinamo rinkinio: tai suteikia tikroviškesnių spalvų ir geresnį kontrastą. Geriau apsvarstykite televizorių, kuris palaiko pažangesnius formatus, būtent HDR10+ arba Dolby Vision. Kai kurie palaikys abu.
  • OLED televizoriai atrodo daug geriau nei dauguma LCD rinkinių: tačiau Samsung televizoriai, Vizio ir TCL QLED televizoriai yra įperkamas viduriukas.
  • Ieškokite bent keturių HDMI prievadų. Ir, jei galite, pasirinkite naujesnį HDMI 2.1 formatą.

Atsižvelgiant į šiuos punktus pirkimo metu jums tikrai pasiseks išsirinkti tinkamą televizorių.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt