Skip to content
Home » Kas yra draudimas?

Kas yra draudimas?

Ne paslaptis, kad žmogus visais laikais ieškojo būdų, kaip užtikrinti, kuo aukštesnį savo bei kitų žmonių saugumo lygį. Būtent todėl ilgainiui atsirado ypač daug įvairių priemonių, o vienas iš jų yra draudimas. Šiandien, norint trumpai atsakyti į klausimą, kas yra draudimas, būtų galima sakyti, kad tai – finansinė priemonė, galinti padengti nuostolius, kylančius dėl tam tikrų priežasčių. Tačiau, taip pat galima pateikti ir platesnį atsakymą į šį klausimą. Taigi, netrukus pateiksime dar daugiau svarbios informacijos.


Kalbant plačiau, verta paminėti, kad draudimas yra ne tik finansinis produktas, kuris leistų padengti nuostolius, atsiradusius dėl tam tikrų priežasčių, bet ir taip pat gali būti vertinamas kaip rizikos valdymo priemonė.
Kaip žinia, draudimas yra įteisinamas draudimo sutartimi. Šia sutartimi draudimo bendrovė įsipareigoja padengti nuostolius, jei jie atsirastų dėl tam tikrų, sutartyje jau numatytų, aplinkybių.


Gera žinia ta, kad bėgant laikui, vis didėja draudimo produktų pasiūla (galite apdrausti savo gyvybę, namus, automobilį ir t.t.). Belieka tik pridurti, kad kuo daugiau draudimo produktų pasirinksite, tuo aukštesnį saugumo lygį garantuosite sau, savo šeimai, namams ar verslui.


Kiekvienas, kuris nori apsidrausti (savo gyvybė ar sau priklausantį turtą), turi kreiptis į draudimo bendrovę. Verta akcentuoti, kad šiandien draudimo bendrovės sudaro labai didelį pasirinkimą. Na, o jų pateikiami pasiūlymai vieni nuo kitų, skiriasi savo sąlygomis. Taigi, prieš pasirenkant draudimą, yra labai svarbu įvertinti sąlygas, jas palyginti bei rinktis geriausiai jums tinkantį variantą.


Norite sužinoti dar daugiau apie draudimo ypatybes bei galimybes? Daug naudingos informacijos rasite https://verslosritys.lt/category/draudimas/.


Drąsiai galima sakyti, kad draudimo paslaugos yra vienas geriausių dalykų, kokį tik gali pasirinkti socialiai atsakingas asmuo.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt