Skip to content
Home » Kokį sporto inventorių, įrangą rinktis sportui namuose?

Kokį sporto inventorių, įrangą rinktis sportui namuose?

Namų sporto salės vaizdas per pastaruosius kelerius metus smarkiai pasikeitė.

Nors namų sporto salė kažkada buvo laikoma prabanga, daugelis žmonių dabar skiria vietos mankštai savo namuose ir garažuose.

Nuo paprastų svarmenų ir jogos kilimėlių iki aukščiausios klasės kardio treniruoklių – yra daug būdų, kaip išlaikyti formą neįkeliant kojos į sporto salę.

Kad padėtume jums pradėti, pasirinkome mėgstamiausius namų sporto salės įrenginius, kurie atitiktų įvairius kūno rengybos poreikius ir biudžetą.

Kaip išsirinkti sau geriausią namų sporto įrangą

Nors namų sporto salės įranga yra labai įvairi, čia yra keli pagrindiniai veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant:

  • Tikslas. Norite sustiprinti jėgą, ar svarbiau yra kardio? Norėsite teikti pirmenybę daiktams, kurie atitinka jūsų dabartinius kūno rengybos poreikius, ypač jei neturite vietos ar biudžeto kelioms įrangos dalims.
  • Kaina. Sporto salės įrangos kaina svyruoja nuo maždaug 10 eurų iki kelių tūkstančių eurų. Nors neturėtumėte aukoti saugos ar kokybės, dažnai galite sutaupyti pinigų rinkdamiesi produktus su mažiau aukštųjų technologijų funkcijų, pvz., jutikliniais ekranais ir „Bluetooth“ funkcijomis.
  • Garantijos. Netgi kokybiška sporto salės įranga gali sulūžti, todėl svarbu atkreipti dėmesį į gamintojo ar pardavėjo suteikiamos garantijos tipą.
  • Klientų atsiliepimai. Būtinai perskaitykite keletą klientų atsiliepimų, nes jie dažnai pateikia nuoširdų atsiliepimą apie gaminio dizainą, ilgaamžiškumą ir funkcionalumą.

Daiktai, kurie būtina sportuojant namuose:

Bet kokiam sportui namuose reikalingas sporto/jogos kilimėlis. Taip pat, pravartu turėti keletą skirtingų svorių svarmenų, kurie padės gauti papildomo krūvio jūsų raumenims. Ne pro šalį namie turėti ir kamuolį, kuris padeda gerinti lygsvarą ir sunkina kai kuriuos pratimus. Visa kita sporto įranga nėra privaloma, tačiau tikrai praverstų ir pagerintų jūsų sporto kokybę namuose, tad nebereiktų ir sporto salių. 

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt