Skip to content
Home » Kokią informaciją paprastai reikia pateikti norint pasinaudoti automobilio draudimo skaičiuokle?

Kokią informaciją paprastai reikia pateikti norint pasinaudoti automobilio draudimo skaičiuokle?

Lietuvoje bet kokią transporto priemonę yra privaloma drausti privalomuoju transporto draudimu. Už nedraustą transporto priemonę gresia baudos, todėl į tai turėtumėte žiūrėti atsakingai ir visuomet apdrausti tiek asmeninio naudojimo, tiek įmonėms priklausančias transporto priemones.

TPVCA ir KASKO skirtumai

Privalomasis draudimas draudžia asmens civilinę atsakomybę nuo finansinių ir teisinių įsipareigojimų trečiajai šaliai dėl jų turtui padarytos žalos. Kasko laikomas visapusiu draudimu, jis apsaugo jūsų automobilį nuo žalos atsiradusios dėl nelaimingų atsitikimų pvz. avarijos susiduriant su kitais eismo dalyviais, gaisro, vagystės, ciklono, potvynio ir pan. Kartu KASKO apima ir bet kokią trečiosios šalies atsakomybę.

Draudimo skaičiuoklei reikalingi duomenys

Norint sužinoti draudimo kainą ir gauti pasiūlymą, pats greičiausias ir patogiausias būdas tai padaryti internetu, tiesiog naudojantis draudimo skaičiuokle. Norint pasinaudoti skaičiuokle paprastai reikia pateikti tam tikrus asmeninius duomenis, kurie leidžia identifikuoti registruotą transporto priemonę ir jos savininką / vairuotoją. Tai greitas, lengvas ir puikus būdas sužinoti, kiek jums kainuos transporto priemonės draudimas.

Norint pasinaudoti draudimo skaičiuokle ir sutaupyti laiko, pirmiausia reikės pateikti norimos apdrausti transporto priemonės valstybinius numerius. Taip pat, skaičiuoklės prašo įvesti ir vairuotojo (savininko) asmens kodą arba įmonės kodą, jei automobilis priklauso juridiniam asmeniui. Kai kurios skaičiuoklės gali paprašyti pasirinkti ir norimą draudimo trukmę: pavyzdžiui galite rinktis vieno mėnesio trukmės draudimą arba visų dvylikos mėnesių draudimą. 

Ilgesnio laiko draudimo pasirinkimas yra praktiškesnis, dažnai atsieinantis šiek tiek pigiau ir apskritai padedantis sutaupyti laiko, nes nereikės kas mėnesį vesti duomenų, daryti apmokėjimų ir pan., be to, esate garantuotas, kad artimiausius dvylika mėnesių nereikės sukti galvos dėl draudimo, nes dažnai draudžiantys savo transporto priemones kas mėnesį pamiršta apie pasibaiginėjantį terminą, o tai vėliau sukelia nemalonumų kelyje, pvz., sustabdžius policijos pareigūnams. Kad taip neatsitiktų, rekomenduojama draustis ilgesniam periodui.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt