Skip to content
Home » Kokia paslauga vadinama „White Gloves“ perkraustymu?

Kokia paslauga vadinama „White Gloves” perkraustymu?

Nesvarbu, ar persikeliate į kitą miesto rajoną, miestą, regioną, kitą valstybę ar net žemyną, mes puikiai suprantame, kad svarstant esminį persikraustymą reikia daug planuoti ir organizuoti. O tam ne visada yra laiko. Be to, daug maloniau perduoti visus su kraustymu susijusius reikalus savo srities specialistams, kurie turi sukaupę ilgaamžę patirtį būtent šioje srityje.

Mūsų įmonė specializuojasi pilno pakavimo ir išpakavimo paslaugose. Mes turime didžiulę patirtį pakuojant smulkius krištolus, porcelianą ir kitus trapius daiktus, taip pat garantuojame, kad jūsų brangūs meno kūriniai bus tvarkomi itin atsargiai, naudojant tik pačias geriausias medžiagas, kad nebūtų padaryta žalos perkėlimo proceso metu. Visi mūsų perkraustytojai yra apmokyti ir turi didelę patirtį suvynioti ir gabenti brangius baldus, antikvarinius daiktus, pagal užsakymą pagamintus kūrinius ir meno kūrinius. Mes atliekame visų tipų perkėlimus, įskaitant vietinį, regioninį ar net tarptautinį. Apie tai daugiau galima sužinoti čia: https://www.adrem.lt/lt/paslaugos/transportavimas-transporto-paslaugos/perkraustymo-paslaugos-tarptautinis-perkraustymas-vietinis-perkraustymas-movers.

Taip pat teikiame automobilių pervežimo, gyvūnų pervežimo ir valymo paslaugas. Aptarnaujame visas sritis ir specializuojamės brangių branginamų baldų, antikvarinių daiktų ir meno kūrinių pakavimo, vyniojimo ir perkėlimo srityse.

Mūsų darbuotojai yra visiškai apmokyti visais pakavimo, išvežimo ir išpakavimo klausimais. Jie dirba kartu kasdien ir turi bendrą tikslą – rūpestingai ir apgalvotai perkelti savo klientus į kitą vietą, užtikrinant, kad kiekvienas persikraustymo aspektas būtų apgalvotas.

Su mūsų pagalba galite ramiai persikraustyti net į Jungtines Amerikos Valstijas. Mes užtikriname saugiausią daiktų, baldų, gyvūnų, transporto priemonių perkėlimą iš vienos vietos į kitą būdą, tad jums nereiks jaudintis ir bijoti, kad kas nors gali būti sugadina kraustymosi metu. Mes garantuojame aukščiausios klasės paslaugas.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt