Skip to content
Home » Kokią transporto priemonę rinktis keliaujant be nuosavo automobilio?

Kokią transporto priemonę rinktis keliaujant be nuosavo automobilio?

Dažnai žmonės suką galvą, planuodami atostogas be galimybės vairuoti savo nuosavą automobilį. Bet šiais laikais tai mažų mažiausia problema, kai skirtingos transporto priemonės yra kone ant kiekvieno kampo. Čia papasakosime, kokiomis priemonėmis galite pasiekti savo tikslus.

Dalinimasis automobiliais

Šiais laikais labai populiaru įsidiegti tam tikras mobiliąsias programėles ir naudotis skirtingų modelių automobiliais, kurie išdėstyti skirtingose miesto lokacijose. Tereikia programėlėje išsirinkti jūsų pageidaujamą automobilį ir iki jo nuvykti. 

Viešasis transportas

Viešojo transporto sistemos skirtinguose miestuose skiriasi. Tačiau tiek autobusų, tiek troleibusų grafikai šiais laikais be didesnio vargo yra randami internete arba mobiliosiose programėlėse. Be to, dauguma didžiųjų miestų turi tam tikrą programą, kuri atnaujinama realiuoju laiku. Visuose Lietuvos miestuose galite nusipirkti nuolatinius bilietus ir keliauti iš taško A į taką B pigiau. 

Važiavimas dviračiu

Esant palankioms oro sąlygoms, važiavimas dviračiu yra puikus būdas nuvažiuoti ten, kur reikia. Be to, yra daugybė priedų, kuriuos galite prijungti prie dviračio, kad galėtumėte gabenti ne tik save. Vaikiškos kėdutės priekaba puikiai tinka nuvežti vaiką į parką arba parsinešti maisto produktus iš parduotuvės. Tai nieko nekainuojanti kelionė, be to, labai draugiška gamtai. O didžiausias dviračių privalumas, gyvenant didmiestyje, tai, jog galite greičiau pasiekti darbą pralenkdami visus kamščius.

Automobilio nuoma

Vykstate atostogauti į gamtą, pavyzdžiui, sodybą, o artimiausia parduotuvė ir kiti lankyti objektai už kojomis nepasiekiamo atstumo? Dėl tam tikrų priežasčių negalite vairuoti savo mašinos? Ne bėda! https://autobanga.lt/ jums padės. Čia galite išsinuomoti kokį tik norite automobilį. Gal slapta svajonė kabrioletas? Prašom – autobanga.lt tokį galite gauti. 

Taksi

Jei gyvenate ne miesto centre, kur taksi ant kiekvieno kampo, jums bus malonu žinoti, kad daugelis taksi paslaugų taip pat turi mobiliąją programėlę. Kaip ir naudodamiesi bendro naudojimo automobiliais, galite išsikviesti taksi pagal poreikį arba rezervuoti taksi iš anksto. Viskas priklauso nuo to, kur gyvenate, tačiau rasti taksi yra lengviau nei bet kada anksčiau.

Dalinimasis paspirtukais

Jei gyvenate miesto centre – jums tikrai bus pravartu turėti mobiliąją programėlę, su kuria galite naudotis paspirtukais. Tai greitas ir patogus būdas kasdien įveikti trumpus atstumus miesto centruose arba vietose su gera infrastruktūra paspirtukams.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt