Skip to content
Home » Kokias savybes, turi turėti mokytojas?

Kokias savybes, turi turėti mokytojas?

Visai nesvarbu, apie kokius mokytojus kalbame – tuos, kurie dėsto pamokas mokykloje, ar tuos kurie užima svarbias korepetitoriaus pareigas  (daugiau apie tai galite sužinoti https://www.corepetitus.lt/), verta akcentuoti, kad toks žmogus turi turėti ir tam tikras savybes. Na, o jų tikrai yra ne viena. Taigi, pats metas aptarti, kokios savybės yra būtinos  mokytojui. 

Gebėjimas pamatyti bei pastebėti kiekvieną vaiką

Verta akcentuoti, kad nors mokykloje ir yra mokomasi grupėmis, t.y. klasėmis, iš tiesų mokymosi procese yra labai svarbus individualumas – juk vieni vaikai vienus dalykus išmoksta greičiau, kiti – kitus. Taigi, mokytojui yra labai svarbu pastebėti, pamatyti kiekvieną vaiką, identifikuoti jo stipriąsias ir silpnąsias puses, kad būtų galima parinkti pačius geriausius mokymosi sprendimus. 

Kūrybingumas

Kūrybingumas yra dar viena labai svarbi savybę, kurią turėtų turėti mokytojas. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad kuo jaunesni yra vaikai, tuo greičiau jiems pabosta tam tikri dalykai, mokymosi procesas – taip pat ne išimtis. Taigi, mokytojas turi ieškoti būdų bei priemonių, kaip sudominti vaikus mokytis, o kūrybiškumas tam yra  labai reikalingas. 

Kantrumas

Pats metas yra įvardinti ir dar vieną labai svarbią savybę, tai kantrumas. Nereikia pamiršti, kad dauguma vaikų negali iš pirmo karto išmokti sudėtinų dalykų, kad juos tenka kartoti ir dar kartą kartoti. Taigi, mokytojas turi būti kantrus ir iš karto nusiteikti tam, kad, galbūt, tam tikrus dalykus reikės kartoti ne vieną kartą.

Gebėjimas bendradarbiauti

Tai – dar viena labai svarbi savybė. Verta akcentuoti, kad mokytojas turėtų gebėtų dalintis savo žiniomis bei patirtimi kartu su kitais specialistais, ir, žinoma, pats turėtų semtis iš jų žinių, kad galėtų dar labiau tobulinti mokymosi procesą. 

Nuolatinis domėjimasis dėstomu dalyku

Na, ir, žinoma, taip pat yra svarbi ir kita savybė, tai – nuolatinis domėjimasis dėstomu dalyku. Svarbu pasakyti, kad kiekviena sritis nuolat kinta, joje atsiranda daug naujovių, tad tik ja besidomintis specialistas gali užtikrinti geriausią ir kokybiškiausią mokymosi procesą. 

Tad, svarbu apibendrinti, kad puikus mokytojas yra tas, kuris turi ne vieną šaunią savybę.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt