Skip to content
Home » Koks pagalvės užvalkalas yra tinkamiausias?

Koks pagalvės užvalkalas yra tinkamiausias?

Jei galvojate, kad pagalvių užvalkalai yra mažiausiai svarbus elementas Jūsų miego erdvėje – tai Jūs klystate. Pagalvės užvalkalai yra lygiai taip pat svarbūs kaip lova, čiužinys bei likusi patalynės dalis. Pagalvė kontaktuoja su Jūsų jautria veido oda, o plaukai nuolat trinasi į užvalkalą, būtent todėl svarbu išsirinkti aukštos kokybės švelnius ir malonius odai užvalkalus pagalvėms.

Turbūt girdėjote apie natūralaus šilko pagalvių užvalkalų teikiamą naudą grožiui? Nelaukite, kol Jūsų oda suglebs, susiraukšlės, o plaukai ims lūžinėti – investuokite į save dabar, nusipirkdami porą aukštos kokybės pagalvės užvalkalų, nes tai puiki ilgalaikė investicija ne tik į Jūsų grožį, bet ir geresnę miego kokybę, o to pasekoje – geresnę savijautą visos dienos metu.

Pagalvių užvalkalų tipai

Dažniausiai pasitaikantys pagalvių užvalkalų dydžiai yra šie: 40 x 60 cm, 30 x 50 cm, nors, žinoma, rinkoje esama ir kitokių. Labiausiai išgirtas moterų užvalkalas pagalvei yra satino ir, be abejo, šilkinis užvalkalas. Tačiau esama ir pigesnių alternatyvų, kokybės ir kainos santykiu einamesnių pagalvių užvalkalų variantų: tai gryna medvilnė, medvilnės ir kitų medžiagų deriniai, lietuvių pamėgtas linas ir pan. Užvalkalai skiriasi ir užsegimo būdu: vieni užsisega su užtrauktuku, kiti – susegami sagomis, treti – surišami raišteliais, dekoratyvinės pagalvėlės dažnai būna sulipinamos velcro lipdukais.

Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Tinkamiausias pagalvės užvalkalas yra tas, kuris idealiai tinka Jūsų pagalvei, todėl turėtumėte atidžiai išsirinkti užvalkalo dydį. Jei jaudinatės dėl to, kokią medžiagą geriausia pasirinkti – tai viena yra aišku – renkantis natūralų pluoštą beveik visais gyvenimo atvejais neprašausite, nes natūrali medžiaga, tokia kaip medvilnė, linas ar šilkas, vertinama dėl savo unikalių savybių ir patogumo.

Jei norite išgauti maksimalią naudą iš pagalvės užvalkalo savo veido odai ir plaukams rinkitės tik šilkinius pagalvės užvalkalus. Jie mažina trintį tarp užvalkalo ir plaukų, todėl šie nelūžinėja, nesivelia, nesielektrina, o veido oda nesausėja, užvalkalas nesugeria veido serumų bei kremų. Ši natūrali medžiaga – šilkas – pasižymi daugybe privalumų, todėl kainos klausimas neturėtų Jūsų nustebinti. Tai puiki investicija į tikrą ,,grožio miegą”.