Skip to content
Home » Kur yra vitamino C?

Kur yra vitamino C?

Vitaminas C – mums labai reikalingas. Jo reikia, kad oda būtų gaivi, skaisti ir jaunatviška, taip pat šis vitaminas reikalingas stipriam imunitetui palaikyti. Taigi, kiekvieno iš mūsų užduotis yra pasirūpinti, kad mums netrūktų šio vitamino. Paprasčiausias būdas jo gauti – vartoti tam tikrus maisto produktus. Taigi, belieka tik sužinoti, kur yra vitamino C?

Apelsinai

Daugeliui apelsinai asocijuojasi su saule, o taip pat ir su vitaminu C. Belieka tik pridurti, kad šiuose vaisiuose vitamino C yra tikrai daug, net apie 70 mg (jei vaisius yra vidutinio dydžio). Taigi, kuo dažniau jais mėgaukitės, spauskite iš jų sultis, gaminkite kokteilius, desertus.

Briuselio kopūstai

Vitaminas C bei įvairios mineralinės medžiagos slypi ir šiuose kopūstuose. Taigi, vartokite juos kaip garnyrą ar gaminkite iš jų patiekalus.

Aitrioji paprika

Jei mėgsta valgyti aštriau, tai savo gaminamus patiekalus kuo dažniau turėtumėte papildyti šios rūšies paprika, nes būtent ji taip pat turi labai daug vitamino C. Be to, aitrioji paprika yra labai naudinga ir tiems žmonėms, kurie susiduria su sąnarių skausmu.

Mango

Mango vaisius daugelį žavi dėl savo ypač malonaus ir egzotiško skonio, tad dažnai tampa kokteilių ar įvairių desertu sudėtine dalimi. Tačiau, jei jūs norite savo organizmą aprūpinti vitaminu C, tai šis vaisius taip pat turėtų jus sužavėti.

Kivi

Tai – dar vienas skanus vaisius, kurį būtinai turite vartoti jei norite aprūpinti savo organizmą vitaminu C. Pakaks suvalgyti vos 2 – 3 šiuos vaisius, kad aprūpintumėte savo organizmą kasdienine šio vitamino doze. Tačiau ir tai – dar ne viskas: taip pat svarbu paminėti, kad šie vaisiai naudingi ir dėl nemažo kalio bei vario kiekio.

Taigi, vartokite šiuos produktus kuo dažniau ir jums tikrai netrūks C vitamino.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt