Skip to content
Home » Lino audinys: vienas pasirinkimas, daugybė privalumų

Lino audinys: vienas pasirinkimas, daugybė privalumų

Gamta – nuostabi: ji dovanoja mums tiek daug puikių dovanų, kurias tinkamai pritaikę, galėsime mėgautis dar sveikesniu, dar gražesniu, dar patogesniu gyvenimu. Viena tokių dovanų yra ir lino augalas. Iš šio augalo išgaunami lino audiniai turi labai daug puikių savybių. Tad su jomis ir kviečiame susipažinti.

  • Lino audinys yra natūralus, tad iš jo pagaminti gaminiai puikiai tinka turintiems jautrią odą. Taip pat iš lino audinio pasiūti gaminiai nealergizuoja odos ir yra labai malonūs liesti.
  • Dar viena savybė, kuria pasižymi šis audinys, yra pralaidumas orui. Verta pastebėti, kad būtent ši ypatybė tampa ypač svarbia atėjus vasarai – ne paslaptis, kad mūsų krašte vasaros iš tiesų karštos, todėl ne vienam tenka pasukti galvą, kuo rengtis, kad būtų komfortiška. Belieka tik pridurti, kad būtent iš lino pasiūti drabužiai yra idealus pasirinkimas: jie puikiai praleis orą, todėl, net  ir pačiomis karščiausomis vasaros dienomis, jausitės gaiviai bei patogiai. 
  • Ne paslaptis ir tai, kad dauguma žmonių labai vertina tokius drabužius, kurie ilgai išlaiko puikią pirminę savo būklę, yra atsparūs dilimui. Gera žinia ta, kad jei ir jūs norite įsigyti būtent tokių drabužių, jų ilgai ieškoti neteks – tiesiog teikite pirmenybę tiems, kurie yra pasiūti iš lino. Būtent šis audinys yra atsparus dūlėjimui, tad iš jo pasiūti drabužiai ilgai išlaikys puikią pirminę savo išvaizdą. 
  • Tačiau net ir tai dar ne viskas – taip pat svarbu akcentuoti, kad lininis audinys atrodo labai estetiškai bei patraukliai. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad iš jo pasiūti drabužiai puikiai tinka įvairiais atvejais – tiek kasdienai, tiek tuomet, kai norisi pasipuošti. 
  • Dar viena puiki šio audinio ypatybė yra ta, kad jis nereikalauja daug priežiūros. Taigi, jei vertinate tokius drabužius, kuriuos įsigijus nereikėtų daug dėmesio skirti jų priežiūrai, pirmenybę teikite lininiams drabužiams. 
  • Lininius gaminius verta rinktis ir tuo atveju jei jums svarbu tausoti aplinką. Verta pastebėti, kad norint išgauti lininį audinį, nėra daroma žala aplinkai. Taigi, rinkdamiesi lininius gaminius, prisidedate prie sąmoningos aplinkos kūrimo. 
  • Ne paslaptis ir tai, kad daugybė žmonių yra pamėgę medvilninius drabužius. Tai – iš tiesų geras pasirinkimas, nes atrodo patraukliai bei puikiai praleidžia orą. Tačiau, jei medvilnę palygintume su linu, tai matytume, kad būtent pastarasis turi daugiau pranašumų: pasirodo, jis net 5 kartus yra atsparesnis trinčiai. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad lininis drabužis jums tarnaus ilgiau nei medvilninis.

Taigi, kaip matyti, lininis audinys turi labai daug puikių savybių: jis yra pralaidus orui, todėl  dėvėdami lininius drabužius gerai jausitės net karščiausią vasaros dieną. Taip pat yra natūralus ir puikiai tinka turintiems jautrią odą. Iš lininio audinio pasiūti drabužiai atrodo estetiškai, nereikalauja daug priežiūros ir tarnauja ilgai; jais tiks puoštis tiek kasdien, tiek per šventes. Na, ir, žinoma, lininius gaminius verta rinktis  ir tuo atveju, jei jums rūpi gamtos išsaugojimas. Tad belieka tik įsigyti jūsų sveikatai palankių audinių. 

Domina audiniai Klaipėdoje, Vilniuje ar Kaune? Įsigykite internetu vos kelių mygtukų paspaudimu ir prekes atsiimti galėsite bet kuriame Lietuvos mieste. 

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt