Skip to content
Home » Mažai pastangų reikalaujantys patarimai, norintiems turėti sveiką ir gražią šypseną

Mažai pastangų reikalaujantys patarimai, norintiems turėti sveiką ir gražią šypseną

estetinis plombavimas

Visi norime turėti sveiką ir gražią šypseną. Ir, ko gero, visi jau esame girdėję šimtus patarimų, kaip tai pasiekti. Tačiau nesunku pastebėti, kad kai kurie patarimai reikalauja nemažai pastangų ir būtent todėl dauguma jais taip niekada ir nepasinaudoja. Na, o mes į visa tai siūlome pažiūrėti kur kas paprasčiau ir siūlome susipažinti su būdais, kurie padės siekti gražios, sveikos, baltos šypsenos, tačiau nereikalaus daug pastangų.

Vienas gražios ir sveikos šypsenos priešų yra dantų bei burnos ertmės ligos. Na, o, jos paprastai kyla dėl mūsų burnoje esančių bakterijų. Vadinasi, ypatingą dėmesį turime skirti jų šalinimui. Siekdami jas paalinti, paprastai valome dantis. Žinoma, tai puiku bei sveikintina, tačiau ne visiškai efektyvu: nereikia pamiršti, kad ypač daug bakterijų yra ir ant jūsų liežuvio. Taigi, ypatingą dėmesį turite skirti ne tik dantų, bet ir liežuvio valymui.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas ir mitybai. Reikėtų rinktis produktus, kuriuose nėra pridėtinio cukraus, o taip pat kuo dažniau valgyti citrusinius vaisius, obuolius, morkas bei salierus, kadangi jie padeda palaikyti dantų baltumą bei masažuoja dantenas.

Dantų šepetėlis yra tikrų tikriausias baltos ir sveikos šypsenos draugas. Tačiau dėl netinkamo jūsų elgesio, jis gali virsti ir piktu priešu. Taip ir nutiks, jei jį keisite per retai. Pats metas įsiminti, kad dantų šepetėlis, siekiant palaikyt higienišką dantų valymą, turėtų būti keičiamas kartą per 2 – 3 mėnesius.+

Kalbant apie dantų valymą, vienu svarbiausių akcentų tampa šios procedūros trukmė. Tačiau įdomiausia, tai kad ji apipintai įvairias mitais – dauguma žmonių niekaip nesutaria, kiek gi laiko iš tiesų reikėtų valyti dantis. Tad pats metas atminti (ir, žinoma, to paisyti), kad 2 minutės yra pakankamas laiko tarpas dantims išsivalyti.

Estetinis plombavimas – dar vienas būdas turėti sveiką šypseną. Šios procedūros metu gali būti atkuriami prarasti danties audiniai, koreguoja dantų forma, dydis, spalva. Daugiau apie tai sužinosite https://www.pilene.lt/paslaugos/estetinis-plombavimas.

Sveika ir graži šypsena – pasiekiama ranka, neįdedant daug pastangų.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt