Skip to content
Home » Nebijokite pasinerti į stebuklingą kvepalų pasaulį

Nebijokite pasinerti į stebuklingą kvepalų pasaulį

Nors ilgą laiką kvepalai siejosi su moteriškumo sąvoka, šiandien kvėpinasi tiek vyrai, tiek moterys. Jeigu turite savo mėgstamus kvepalus ir nežadate  nieko keisti, tuomet viskas aišku ir paprasta. Jeigu ieškote naujovių, reikia pasakyti, jog išsirinkti mėgstamą kvapą nėra paprasta. ir viskas dėl pernelyg gausios pasiūlos. Kvepalų pasaulis toks turtingas, jog kartais net sukasi galva. Visgi, pabandykime.

Unisex kvepalų pasaulis

Kad unisex kvepalai skirti tiek vyrams, tiek moterims žino tikrai daugelis.. Tiek vyrams, tiek moterims tinkamų kvapų neabejotinai surasite daug  – šios idėjos sparčiai populiarėja, vadinasi,  didėja ir jų pasiūla. Kvepalai yra viena iš saviraiškos priemonių. Unisex kvepalų misija – panaikinti lyčių identitetą ir padėti suvokti, jog svarbu asmenybė ir individualumas. Pastebima, jog žiauriame konkurencingame verslo pasaulyje nardančios moterys nori išbandyti sodresnius ir įkvepiančius idėjas kvapus. Tuo tarpu,  vyrai šių kvepalų pagalba, tarsi siunčia žinutę, jog ir jie turi švelnesnių emocijų. Tokius poreikius puikiai išpildo AL Haramain gamintojas. Nors jo parfumerijos linijoje yra nemažai kvepalų skirtų atskirai vyrams ir moterims, bet unisex kvapai užima didžiąją produkcijos dalį. Taigi, jeigu šiandien ieškote jums mieliausių unisex kvapų, atsisukite į šį gamintoją. Labai tikėtina, jog nenusivilsite. 

Kurias kūno vietas geriausia kvėpinti?

Tikriausiai pažįstama situacija, kai parduotuvėje patikę kvepalai, pradėjus jais kvėpintis kiekvieną dieną, kvapas tampa nebe toks patrauklus ar netgi ir nemalonus. Kas pasikeitė? Esmė tame, kaip ilgai kvepės kvepalai ir kokį aromatą jie skleis priklauso nuo to, kurią kūno vietą kvėpiname. Todėl svarbu žinoti tas kūno vietas, kurias pasikvėpinus kvapas ne tik laikosi ilgiau, bet ir labiau atsiskleidžia. 

Pirmiausia, kvepalai ilgiau išlaiko savo kvapą ant riebios odos, negu sausos. Žinoma oda turi būti švari, neprakaituota. O stipriausiai aromatą kvepalai skleis patepti ant kaklo ar riešo. Tinka kvepinti ir vidinį alkūnės linkį. 

Labai svarbu žinoti vieną – drabužių kvėpinti tikrai nereikia. Taip tik ištepsite juos.  Kvepalų esmė – atsidurti ant odos, įšilti ir imti skleistis. 

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt