Skip to content
Home » Patalynės komplektai yra siuvami iš skirtingų tipų audinių

Patalynės komplektai yra siuvami iš skirtingų tipų audinių

Patalynės komplektų pasirinkimas iš tiesų yra labai platus, nes komplektai skiriasi savo dydžiu, dizaino sprendimais, tipu, gamybos medžiaga ir t. t. Šiandien trumpai pakalbėsime apie tai, kaip išsirinkti patalynės komplektus pagal tam tikras jų savybes.

Iš kokio audinio pasiūtus patalynės komplektus rekomenduojama rinktis alergiškiems žmonėms?

Kalbant apie patalynės komplektų pasirinkimą nuo alergijų kenčiantiems žmonėms, būtina paminėti, kad vienas racionaliausių pasirinkimų būtų patalynės komplektai, pasiūti iš dirbtinio mikropluošto audinio. Šis orui pralaidus, puikiomis drėgmės sugeriamumo bei džiūvimo savybėmis pasižymintis audinys be to, kad yra atsparus trinčiai, taip pat pasižymi tuo, kad jame nesiveisia vienas populiariausių alergijų sukėlėjų, t. y., dulkių erkutės, todėl net stiprių alergijų kamuojami žmonės tokiais patalynės komplektais paklotose lovose  gali ramiai išsimiegoti, o jų alergijos tikrai nesuaktyvėja. Alergiškiems žmonėms taip pat puikiai tinka ir patalynės komplektai, pasiūti iš švelnaus Minky audinio, kuris taip pat nėra reiklus ir priežiūrai.

Iš kokio audinio pasiūtus patalynės komplektus rekomenduojama rinktis, ieškantiems ilgaamžiško gaminio, tinkančio kokybiškam miegui įvairiais metų laikais?

Jeigu ieškote patalynės komplekto, kuris būtų patvarus bei ilgaamžis, puikiai prisitaikytų prie aplinkos sąlygų ir žmogaus kūno, tada Jums verta pamąstyti apie patalynės komplektus, pagamintus iš lino. Lininiai patalynės komplektai metams bėgant darosi vis švelnesni, šviesesni bei mielesni. Miegant linine patalyne paklotoje lovoje miegas visada yra kokybiškas, nes, kaip buvo minėta, šis audinys puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno bei įvairių aplinkos veiksnių, be to jis puikiai sugeria drėgmę, greitai džiūsta ir neerzina miegančiojo odos.

Iš kokio audinio pasiūtus patalynės komplektus rekomenduojama rinktis prabangių bei patvarių patalynės komplektų gerbėjams?

Patvarumas, atsparumas blukimui, ilgaamžiškumas bei prabangi išvaizda – tai savybės, kuriomis pasižymi patalynės komplektai, pasiūti iš satino. Šis iš medvilnės išgaunamas audinys yra itin švelnus, maloniai žvilgantis bei pasižymintis vėsinamosiomis savybėmis, todėl satino patalynės komplektai itin mėgiami šiltuoju metų laiku.

Iš kokio audinio pasiūtus patalynės komplektus rekomenduojama rinktis, ieškantiems ilgaamžiško, komfortą garantuojančio gaminio?

Aukšta kokybe pasižymintys medvilniniai bei iš flanelės pagaminti patalynės komplektai puikiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jie yra pralaidūs orui, tvirti, „nenusiskalbiantys“ bei itin malonūs odai, todėl miegas juose būna saldus.