Skip to content
Home » Patarimai, kaip išsirinkti tinkamas čiužinio paklodes su guma?

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamas čiužinio paklodes su guma?

Turbūt nėra nieko patogiau už paklodes su guma. Tai toks puikus išradimas, sutaupantis laiko ir palengvinantis lovos klojimą. Nieko nėra geriau už nuolat savo vietoje esančią čiužinio paklodę.

Dėka kraštuose įsiūtos gumos, paklodės tinkamai apspaudžia čiužinio galus ir kad ir kas nutiktų lovoje – trikotažinės paklodės su guma išliks savo vietose. Tokio tipo paklodės vertos kiekvieno cento, nes su jomis ne tik patogu miegoti, bet ir labai paprasta paruošti lovą miegui.

Paklodžių su guma tipai

Šios unikalios čiužinių paklodės su guma, kaip ir įprastos paklodės, gali būti šių išmatavimų: 160 x 200 cm, 180 x 200 cm, 160 x 80 cm, 140 x 200 cm ir 200 x 200 cm. Medžiagų pasirinkimas irgi labai platus: prekyboje rasite mums gerai žinomas ir mėgstamas medvilnines, trikotažines, frotines, satino bei flanelines paklodes.

Kas turi vaikų, žino, kad vienas praktiškiausių daiktų vaikų miegamajame yra neperšlampamos paklodės, todėl nesijaudinkite – tokio tipo paklodės taip pat gali būti su guma! Paruošti lovą miegui dar niekada nebuvo taip paprasta!

Šios paklodės su guma taip pat pasižymi skirtingų dizainų gausa: nuo paprastų vienspalvių dizainų iki žaismingų vaikiškų paklodžių, todėl be vargo tokią paklodę priderinsite ne tik prie likusio patalynės komplekto, bet ir prie kambario interjero dizaino.

Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Pirmiausia, turite žinoti savo čiužinio išmatavimus, kuriam pirksite tokią paklodę su guma. Kaip jau žinote, šių paklodžių dydžiai yra įvairūs, todėl tikrai rasite sau tinkamą dydį.

Antras žingsnis: medžiagos pasirinkimas. Viskas priklauso nuo Jūsų biudžeto: jei galite ir norite sau leisti – rinkites švelnaus satino čiužinio paklodes su guma, jei norite biudžetinio varianto – rinkinės medvilninės medžiagos paklodes. Iš esmės, geras pasirinkimas yra ir viena, ir kita. Tiesiog jos gali skirtis audinio švelnumu, priežiūros reikalavimais ir ilgaamžiškumu – vienos po keletos skalbimų daugiau išblunka, kitos mažiau.

Trečia: išsirinkite tinkamą spalvą, kuri derės su likusiu lovos patalynės komplektu. Kaip taisyklė – tamsesnės patalynės komplektų spalvos yra praktiškesnis sprendimas, tačiau kartais tikrai norisi pasilepinti ir prabangiais baltais patalais, todėl rinktis Jums!

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt