Skip to content
Home » Prie ko miegamajame derinti patalynės komplektą?

Prie ko miegamajame derinti patalynės komplektą?

Kurdami tobulo miegamojo išvaizdą, sumaišykite ir derinkite patalynę tokiais sluoksniais, kurie jus džiugina. Derinkite svajingus mėlynus patalus su vasariškom smėlio spalvos paklodėmis, arba rinkitės antklodės užvalkalą su tiksliais geometriniais raštais, kurie dera su šiuolaikiškais neutraliais patalynių dizainais. Turėdami šiek tiek žinių, galite sukurti darnią miegamojo išvaizdą, kuri jums patinka, naudodami tekstūras, kurios verčia pasakyti „ahhh“. Ir kai kiekviena diena baigsis, jums patiks įsliūkinti į savo gražią, jaukią lovą. Rekomenduojame įkvėpimo pasisemti čia: https://epik.lt/collections/patalynes-komplektai-uzvalkalai.

Kaip pasirinkti patalynės spalvas

Pažiūrėkite į baldus, sienas ir bendrą miegamojo stilių, kad sužinotumėte, kokios spalvos tiks geriausiai.

Šviesaus medžio ir pinti baldai puikiai dera su šviesesnėmis spalvomis. Pagalvokite apie skandinavišką stilių ir baltas spalvas arba paplūdimio namų paletę, kuri išryškina įdegio, pastelinės, mėlynos ir neutralios spalvos.

Boho miegamajame galite palepinti jausmus sodriais brangakmenių atspalviais, tokiais kaip povas, garstyčios, paprika, žalsvai melsva arba merlot.

Jei jums patinka tam tikra spalva, pasirinkite monochromatinę. Norėdami suteikti gilumo ir susidomėjimo, naudokite skirtingus tos pačios spalvos atspalvius: vietoj violetinės lovos naudokite šviesią levandą, violetinę ir gilią indigo spalvą.

Vaiko kambaryje pagalvokite apie mėgstamą spalvą. Pradėkite nuo antklodės užvalkalo ar paklodžių, kurių raštas jiems patiks. Tada tą spalvą galėsite pakartoti patalynėje ir kitur kambaryje, ir viskas derės be vargo.

Kaip suderinti spalvą ir raštą

Taigi jūs nusprendėte pasirinkti keletą patalynės spalvų ar stilių. Toliau: išmokite sluoksniuoti patalynę, kad ji atrodytų fantastiškai.

Jei esate pasirengęs daugiau nuotykių, derinkite spausdintus lapus arba raštuotą antklodę su derančiomis kietomis medžiagomis. Pasirinkite vientisas spalvas, kurios dera su spaudiniu (visi brangakmenių tonai arba visos pastelės) arba pasiimkite ir pakartokite spalvą tiesiai iš rašto. Taip pat galite susieti spalvą pagal raštą kitoje kambario vietoje – atspindėti mėlyną atspalvį nuo kilimėlio – nepersistengdami. Kai derinate spaudinius ir derinamus vientisus elementus, neturėsite tuščių baltų lapų, tačiau vis tiek turėsite daug laisvės pakeisti raštus, kai būsite pasirengę pokyčiams.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt