Skip to content
Home » Rankšluosčiai: kaip išsirinkti tinkamiausią tipą?

Rankšluosčiai: kaip išsirinkti tinkamiausią tipą?

Rankšluosčiai yra būtinas buities elementas tiek vonioje, tiek virtuvėje. Tinkamai – pagal paskirtį – pasirinkti rankšluosčiai tikrai palengvins Jūsų kasdienybę. Šiandien galite rinktis iš daugybės skirtingų rankšluosčių, tinkančių praktiškai viskam. Rankšluosčiai gali būti skirti ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

Rankšluosčių tipai

Iš esmės, rankšluosčiai yra universalus buities elementas, kurio reikia ir virtuvėje, ir vonioje. Taip pat jų gali prireikti pirtyje, baseine ar net paplūdimyje. Paprastai rankšluosčių galimi tipai yra šie:

  • virtuvės,
  • vonios,
  • pirties,
  • paplūdimio,
  • kūdikių.

Kalbant apie vonios reikalus, esame įpratę, kad tai kiekvieno asmeninis daiktas, todėl rankšluosčiai yra skirstomi į suaugusiems, vaikams bei kūdikiams skirtus. Ir tai dažniausiai skirstoma atsižvelgiant į rankšluosčių dydį. Jis gali būti labai didelis, skirtas sausinti visą kūną, vidutinio dydžio – skirtas tam tikrai kūno daliai, arba labai mažas – skirtas tik rankoms šluostyti ar veidui valyti.

Kitas skirstymo būdas yra pagal audinio sudėtį. Rinkoje rasite mikropluošto, mikrofibros rankšluosčių, taip pat, klasikos: lietuviškų lininių bei medvilninių rankšluosčių. Rankšluosčių tipai, skirstomi pagal medžiagas, gali būti šie:

  • mikropluošto rankšluosčiai,
  • lininiai rankšluosčiai,
  • medvilniniai rankšluosčiai,
  • mikrofibros rankšluosčiai,
  • frotiniai (70% bambuko pluoštas, 30% medvilnė) rankšluosčiai.

Rankšluosčių tipų rinkoje yra ir daugiau, tačiau čia išvardijome vienus perkamiausių.

Kaip išsirinkti tinkamiausią rankšluostį?

Kaip ir renkantis kitus būtiniausius buities reikmenis, gerų rankšluosčių rinkimasis gali būti ilgas procesas, jei ketinate skirti pakankamai laiko išsirinkti tinkamus.

Jei ieškote virtuvinio rankšluosčio, rinkitės medvilninį arba lininį. Jei ieškote vonios rankšluosčio kasdieniam naudojimui – rinkitės medvilninį. Jei tai bus skirta sportui, rekomenduojame atkreipti dėmesį į mikropluoštinius rankšluosčius. Jei norite, kad Jūsų vonios kambarys dvelktų prabanga it SPA, balti rankšluosčiai kaip tik Jums. Jei ieškote praktiškesnio varianto – tuomet juodi ar kitų tamsių ir praktiškų spalvų rankšluosčiai.

Kūdikiams ir vaikams galite naudoti frotinio audinio vonios rankšluosčius, bet didžiausią paklausą turintys rankšluosčiai kūdikiams ir mažamečiams vaikams yra medvilniniai. Labai pravartu įsigyti vaikišką rankšluostį su gobtuvu, nes juos labai patogu naudoti dėl esamo galvos apdangalo, kuris apsaugo drėgną vaiko galvą nuo skersvėjų namuose.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt