Skip to content
Home » Stilingi maudymosi kostiumėliai: kaip išsirinkti?

Stilingi maudymosi kostiumėliai: kaip išsirinkti?

Situacijų, kuomet mums gali prireikti maudymosi kostiumėlio, yra labai labai daug. Kaip žinia, vasara pas mus trunka tris mėnesius, tad jos metu atsiranda tikrai ne viena proga praleisti laiką prie vandens telkinių. Tačiau ir tai – dar ne viskas: kitams metų laikais galime išvykti į šiltuosius kraštus bei ten mėgautis puikiu oru. Na, ir, žinoma, taip pat nereikia pamiršti, kad dauguma žmonių mėgsta lankytis baseinuose ar pirtyse, o ten maudymosi kostiumėlis taip pat labai pravers. Taigi, belieka tik savo spintoje turėti tikrai ne vieną maudymosi kostiumėlį. Na, o, kaip išsirinkti pačius tinkamiausius? Yra net keli dalykai, kuriuos reikėtų įvertinti.

Jūsų figūros tipas

Kaip žinia, figūros tipai gali būti labai įvairūs. Tačiau ne kiekvienam figūros tipui tiks bet koks maudymosi kostiumėlis: jeigu norite atrodyti iš tiesų patraukliai bei jaustis patogiai, tai turite rinktis tokį kostiumėlį, kuris puikiai tiktų jūsų figūros tipui.

Svarbios yra ir spalvos

Bet ir tai – dar ne viskas: norint išsirinkti patį tinkamiausią kostiumėlį, labai svarbu įvertinti ne tik savo figūros tipą, bet ir spalvas. Štai, pavyzdžiui, svarbu pasakyti, kad, jei pasirinksite pastelinių spalvų kostiumėlį tai jums tikrai nepavyks išgauti liekninančio efekto. Tačiau, jei bus pasirinktas tamsios spalvos kostiumėlis, tuomet tikrai galėsite džiaugtis liekninančiu efektu. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu pasakyti, vien tik vienos spalvos kostiumėliais apsiriboti irgi nereikėtų – kelių spalvų ar tropikų detalėmis dekoruotas kostiumėlis jums pradžiugins net pačią niūriausią dieną.

Ką svarbu žinoti apie dekoro elementus?

Na, o pabaigai belieka tik aptarti ir dar vieną dalyką tai – dekoro elementai. Jei norite išsiskirti iš inios, tai verta rinktis gausiai dekoruotus kostiumėlius, o jie gali būti ypač įvairūs – kaspinėliai, juostelės, karoliukai, kristaliukai ir pan. Daugiau info http://www.4in.lt/drabuziai/maudymosi-kostiumeliai/.