Skip to content
Home » Užuolaidos su žiedais: kokie galimi pasirinkimai ir kaip išsirinkti?

Užuolaidos su žiedais: kokie galimi pasirinkimai ir kaip išsirinkti?

Užuolaidos su žiedais grįžta į madą! Radote senose sodybose arba pas savo senelius žiedų užuolaidoms kabinti ir pamanėte, jog tai seniena, todėl išmetėte? Ne bėda, nes specializuotose parduotuvėse šiandien galite rasti įvairių stilių užuolaidų su žiedais.

Kuo pasižymi užuolaidos su žiedais?

Pirmas žingsnis, renkantis geriausias užuolaidas su žiedais – nuspręsti, kuris iš dviejų pagrindinių variantų tiktų Jūsų namams ir skoniui.

Labiausiai žinomas žiedinių užuolaidų tipas yra įvorė arba kilpa. Užuolaidų stulpas įsriegiamas per kilpas arba įvores, kad būtų sukurtos gražios užuolaidų raukšlės, lengvai krentančios žemyn. Tiek dieninės, tiek naktinės užuolaidos turi metalinius arba medinius žiedus su prie jų pritvirtintais segtukais, kurie segami prie pačios užuolaidos. Tokiu būdu segamos užuolaidos turi nuostabiai ir natūraliai atrodančias klostes.

Užuolaidos su kilpomis gali būti lengviau atidengiamos ir uždengiamos nei kitų tipų užuolaidos. Jei norite pakabinti naktinę užuolaidą, geriausiai tiks medinių ar plastikinių žiedų ir segtukų deriniai. Paprastai juos lengva prisegti prie apsiūto audinio viršaus, kad būtų sukurtas gražus, lengvai krentančių užuolaidų, vaizdas. Jei Jūsų gyvenamojoje erdvėje yra daug medinių baldų, mediniai užuolaidų žiedai gali puikiai prisiderinti kaip interjero detalė. Norint sukurti geriausią vaizdą, būtų idealu, jei užuolaidų medinių žiedų spalva būtų tokia pati kaip ir Jūsų baldai.

Metaliniai užuolaidų žiedai dažniausiai yra plonesni nei mediniai ar plastikiniai. Užuolaidos su sidabrinės spalvos žiedais gali suteikti interjerui modernumo ir gaivos. Bet kokius sidabro atspalvių namų aksesuarus, tokius kaip lempų pagrindai ar suvenyrai, galima dar labiau išryškinti interjere, renkantis sidabrinės spalvos užuolaidų žiedus ir spaustukus. Visų šių dekoro daiktų sąveika bus nepakartojama.

Jei norite, kad žiedinio tipo užuolaidų skylės nebūtų ryškiai matomos, geriausiai gali tikti margintas audinys. Abu pagrindiniai žiedinių užuolaidų tipai sukuria natūraliai lengvai krentančias klostes, o ne palieka užuolaidą kabėti plokščią.

Svarbu laikytis matavimo nurodymų, kad išsirinktumėte geriausią užuolaidų dydį (nei per ilgas, nei per trumpas).

Kada jas rinktis geriausia?

Tokias užuolaidas su žiedais verta rinktis tuomet, kai norite pagyvinti namų interjero dizainą. Toks užuolaidų tipas tikrai suteiks savotiško žavesio Jūsų namų langams.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt