Skip to content
Home » Kaip išsirinkti patogias šlepetes?

Kaip išsirinkti patogias šlepetes?

Turbūt nei vienas neįsivaizduojame savo jaukių namų be kambarinių šlepečių. Tai tokia neatsiejama namų detalė, kurios visada pasigendame svečiuodamiesi kur nors kitur. Naminės šlepetės yra būtinas namų jaukumo atributas, be to, tai padeda apsaugoti pėdas nuo galimų pavojų ir išlaikyti švarias, vaikštant iš vienos namo dalies į kitą. Rinkoje šiandien turime labai gausų šlepečių pasirinkimą tiek vaikams, tiek moterims, tiek vyrams, tad kaip nesuklysti ir išsirinkti tinkamas – skaitykite toliau.

Kambarinių šlepečių tipai

Paprastai namų avalynė yra skirstoma į moterišką bei vyrišką. Kambarinės šlepetės moterims, kaip taisyklė, visada išsiskiria savo puošnumu ir gausesne spalvų palete. Tai gali būti įsispiriamos kambarinės šlepetės atviru arba uždaru priekiu.

Pastaruoju metu itin populiarios namų šlepetės moterims su kailiuku. Nors iš mados niekada neišeina klasikiniai modeliai. Ilgaamžiškumu garsėja šlepetės iš natūralios odos.

Kambarinės šlepetės vyrams dažniausiai būna kur kas solidesnės savo išvaizda, be papildomų aksesuarų, blizgučių, kailių ir pan. Vyriškos šlepetės, kaip ir moteriškos, yra skirstomos į uždaro ir atviro tipo avalynę. Kokios bus patogiausios Jums – tai tik Jūsų pasirinkimas. Vyriškos šlepetės paprastai būna tamsių spalvų, neretai odinės.

Kaip išsirinkti tinkamiausias šlepetes?

Svarbiausias Jūsų tikslas – šlepetės namams turi būti patogios. Tokios avalynės padas turi išlaikyti balansą: nebūti per daug minkštas, tačiau tikrai negali būti ir pernelyg kietas. Idealiausias variantas būtų, kad avalynė, skirta dėvėjimui namuose, būtų neslystanti, vidutiniško minkštumo/kietumo padu bei kvėpuojanti. Niekas nenori nepageidaujamų kvapų ir pėdų prakaitavimo problemų. Žinoma, turite tiksliai išsimatuoti savo pėdos ilgį ir palyginti su norimų įsigyti šlepečių vidpadžio ilgiu.

Atkreipkite dėmesį į šlepečių papuošimus. Ne paslaptis, kad moterys nori puoštis, todėl ir namie nori atrodyti gražiai. Dėl to jos dažnai renkasi šlepetes su įvairiais aksesuarais. Bet atkreipkite dėmesį į juos, ar jie nemaišys Jums patogiai vaikščioti ir, apskritai, būti visą dieną namie. Naminės šlepetės moterims turi būti gražios, bet atminkite, kad jos taip pat turi būti patogios, tad ieškokite subalansuoto varianto.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt