Skip to content
Home » Monolinos, Wah Wah tubelės bei vibrofonai – tobulas pasirinkimas ne tik meditacijoms

Monolinos, Wah Wah tubelės bei vibrofonai – tobulas pasirinkimas ne tik meditacijoms

Danų rašytojas Peter Hoeg kartą yra pasakęs, kad muzika ir ritmas randa kelią į slapčiausią vietą žmogaus sieloje. Šiai minčiai būtų sunku nepritarti, žinant, kokį terapinį poveikį muzika turi žmogaus kūnui bei protui stiprinti bei gydyti. Įvairios garso misterijos, meditacija bei intuityvus grojimas yra neįmanomas be tinkamų instrumentų, kuriuos lengva išsirinkti, sekant šią nuorodą: https://www.soundmystery.com/lt

Styginiai instrumentai – tobuli instrumentai ne tik profesionalioms meditacijoms

Visi žino, kad tokie styginiai instrumentai, kaip, pavyzdžiui, monolina, idealiai tinka profesionalioms meditacijoms, tačiau tai nėra vienintelis jų panaudojimo būdas. Gilios D tonacijos monoliną taip pat verta rinktis praktikuojantiems obertonų dainavimą, garsų masažą arba tiesiog muzikuojantiems asmenims. Monolinų būną ir mažų, ir didelių, todėl jos yra tinkamos ir individualiam naudojimui, ir koncertinei veiklai. Kalbant apie gilios D tonacijos monolinas taip pat yra būtina paminėti ir tai, kad grojant šiuo instrumentu, stygos vibracijos yra ne tik jaučiamos, bet ir matomos plika akimi.

Melodinės perkusijos – ieškantiems tikrai išskirtinių garsų

Muzikinė praktika, meditacijos bei garso seansai tampa dar „žavesni“, panaudojant instrumentus, vadinamus melodinėmis perkusijomis. Vienas iš tokių instrumentų yra Wah Wah tubelės. Skirtingų dydžių tubelės pasižymi lengvu, netgi smagiu garsu. Šios Wah Wah tubelės, ekspertų teigimu, ypač tinka tada, kai norima išskirtiniu skambesiu praturtinti tibetietiškų bei krištolinių dubenų, gongų, šručio bei monolinų skambesį. Žinoma, nereikėtų manyti, kad šis išskirtinis instrumentas yra tinkamas tik kaip akompanuojantis instrumentas, nes jis puikiai skamba ir vienas.

Skaidriu, itin minkštu skambesiu pasižymi instrumentas, kuris yra žinomas, kaip vibrofonas. Ilgai skambančios šio instrumento natos padeda kurti gražius intervalus, o mėgavimasis muzikos garsais yra pakylėjamas į aukštesnį lygį. Kaip jau minėtos Wah Wah tubelės, taip ir vibrofonai puikiai tinka ir groti „komandoje“ su kitais instrumentais, ir solo partijoms. Pažymėtina, kad groti vibrofonais yra itin paprasta, todėl jis tinka įvairaus amžiaus žmonėms, mėgstantiems tiek muzikines improvizacijas, tiek grojantiems visiems žinomas melodijas.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt